NOT KNOWN DETAILS ABOUT کارشناس خودرو

Not known Details About کارشناس خودرو

Not known Details About کارشناس خودرو

Blog Article

بررسی کابین و وسایل و تجهیزات موجود در آن، یکی دیگر از وظایف کارشناس خودرو به حساب می‌آید. این تجهیزات عبارت‌اند از:

آیا در صورت انصراف از فروش خودرو، هزینه‌ای برای کارشناسی خودرو باید پرداخت شود؟

در کارشناسی انواع ماشین یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین بخش بدنه‌ی خودرو شاسی است که معمولاً چشم در حالت عادی آن را نمی‌بیند. اگر آسیبی به شاسی وارد شود، بلاشک باید از خرید آن اتومبیل صرف نظر کنید.

حتما بخوانید: تفاوت صافکاری با رنگ و بدون رنگ؛ چطور ماشین صافکاری‌شده را تشخیص دهیم؟

قیمت خودرو داخلیقیمت خودرو خارجیقیمت محصولات ایران خودروقیمت خودرو سایپاقیمت خودرو صفرخرید خودروکارشناسی خودروخرید اقساطی خودروخلافی خودروتعویض پلاک

شما عزیزان می‌توانید برای سفارش بیمه بدنه به سایت بیمه دات کام مراجعه کرده و پس از تکمیل اطلاعات، بیمه بدنه را سفارش دهید.

گاهی تصادف آنقدر شَدید است که اجزای بدنه دیگر قابل‌تعمیر نیستند و باید تعویض شوند. در آموزش کارشناسی خودرو تکنیک‌های بررسی موم به‌کاررفته در قطعه، بررسی لولاها و پیچ‌ها، بررسی تفاوت رنگ قطعه با رنگ فابریک بدنه، بررسی ضخامت رنگ و بررسی آستر قطعات مختلف کارشناس خودرو با فابریک آن را یاد می‌گیرید و می‌توانید در زمان خرید خودروی دست دوم به مشتری کمک کنید از سلامت هریک از قطعات مطمئن شود یا به تعویضی بودن آنها پی ببرد.

پاسخگویی سایت به همراه سرعت عمل و دقت ‌کارشناس اعزامی، همگی عالی بودن.

کارشناسی خودروی کارکرده به طور کلی شامل مراحل زیر می‌شود.

اگر گزارش کارشناسی اشتباه بود چکار باید کرد؟ آیا بعد از کارشناسی امکان شکایت وجود دارد؟

حتما بخوانید: نکات نوشتن قولنامه ماشین به‌همراه نمونه قولنامه

از سخت‌ترین بخش‌هایی که کارشناسی دقیق و موشکافانه می‌خواهد بخش فنی خودرو است. برای بررسی این قسمت از خودرو باید دانش فنی در حوزه مکانیکی داشت.

با یادگیری مهارت تشخیص رنگ‌شدگی بدنه با چشم و آهنربا، کشیدن دست روی بدنه و همچنین استفاده از ابزار دیجیتال تشخیص رنگ می‌توانید به خریدار خودرو کمک کنید از وضعیت رنگ بدنه آگاه شود.

کارشناس در این بخش، به هرگونه صدا یا لرزش غیرطبیعی توجه ویژه‌ای داشته و مشکلات فنی را برای خریدار اعلام می‌کند.‌‎در خودروهای پیشرفته توسط دستگاه دیاگ می‌توان تا حدودی به مشکلات فنی یک خودرو پی برد.

Report this page